HAKKIMIZDA

SamGroup, bu sektörde 14 yıllık bir tecrübeye sahip olup, Samsun'da kurulmuştur. SamGroup inş San. Tic.; tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri arasında bir sinerji oluşturmayı hedeflemektedir. Modern bilimsel işletme mantığı ile kurulan SamGroup, yüzme havuzu konusunda tamamen somut ve nicel veriler ile çalışmaktadır. Tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri için, bugün olduğu gibi yarın ve gelecekte de var olacaktır. Samgroup yüzme havuzu, hazır havuz, , süs havuzu, sauna ve buhar odası sektöründe dinamik bir oluşumdur. Faaliyet konusu; yüzme havuzları ve ekipmanları, yüzme havuzu kimyasalları, hazır havuzlar, süs havuzları ve ,saunalar , buhar odaları ekipmanlarıdır.

VİZYONUMUZ
Sektörümüzde, yüzme havuzu, sauna, spa, buhar odası ve süs havuzu konularında sunduğumuz kaliteli ve çevreci ürünlerle samsunda lider firma ve aranan marka olmak.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ve samsuna artı değer katmak. Sektörümüzün gelişimine sürekli katkı sağlamak.
Çevreye, insan sağlına ve diğer tüm canlılara duyarlı ürünler geliştirmek. Müşterilerimize ülke kaynaklarını en verimli ve tasarruflu bir şekilde kullanabilecekleri ürünler sunmaya devam etmek. Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı sürekli bilgilendirmek.

VAZGEÇİLMEZLERİMİZ
* Kaliteden ve dürüstlükten asla ödün vermemek
* Müşterilerimize,çalışanlarımıza ve karşı sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek
* Teknolojik yeniliklere açık olmak ve bunu müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentileri doğrultusunda olumlu kullanmak.
* Daha az enerji tüketen ürünler sunmak
* Satış sonrası hizmeti en iyi şekilde vermek

ÜRÜNLER
* DOZLAMA VE OTOMATİK KONTROL
* FİLİTRASYON EKİPMANLARI
* SAUNA VE BUHAR ODALARI
* HAVUZ DIŞI EKİPMANLAR
* HAVUZ İÇİ EKİPMANLAR
* HAVUZ ISITMA EKİPMANLARI
* HAVUZ KAPLAMALARI
* HAVUZ KİMYASALLARI
* HAVUZ ÖRTÜLERİ KAPATMALAR
* HAVUZ TEMİZLEME EKİPMANLARI
* IŞIKLANDIRMA VE SU OYUNLARI
* MASAJ HAVUZLARI
* OLİMPİK HAVUZ EKİPMANLARI
* POMPA ÇEŞİTLERİ
* PVC FİTTİNGS VE VANALAR
* TEST KİTLERİ